Näitusekiisud Ida Virumaalt

Minu hoolealune emmeke ei ole siiani saanud oma sünnitamist sünnitatud. Enne minu juurde saabumist käis ta ka ultrahelis ning tuvastati palju titasid kõhus. Emme oli pikalt stressis ja see teatavasti lükkab sünnitust edasi. Nüüd sööb kiisu hästi,  stress on  alanenud ja seega anname talle veidi aega jõudu koguda. Kassipoegade uputus läks alles lahti ja hädalisi voolab ustest ning akendest sisse. Minu head tuttavad enamuses hoiavad minust eemale, sest suur häda sunnib  käituma nii väljapressivalt ja  nahhaalselt nagu Eesti Energia temale truuks jäänud klientidega.  Ma üldse ei imesta kui osa mu tuttavaid  minuga kohtumise hirmus teisele poole teed põikavad, mobiili aknast alla viskavad või FB lehelt väljalogivad. Mõned eriti kannatliku loomuga inimesed  siiski  mind kuu peale kurki müüma ei saada ja nii täidavad nendegi kodusid- kassipojad.

Eile tuli appikarje meie infomeilile-Ida Viru varjupaigas on kassitited hädas. Kole lugu on see, et kui neid kohe aidata ei saa, siis mõni päev varjupaigas kokkupuutes  erinevate pisikutega tähendab madala immuunsusega tittedele üpris kahtlast saatust.  Ohkasin ja saatsin meili edasi, teades, et tegu on vaimse terroriaktiga. Mõne minuti pärast oligi hüljatud loomakestel Tallinnas katus pea kohal.  Täna läks lahti transa Ida Virumaalt Tallinna. Õnneks ei viibinud tited päevagi varjupaiga ruumides  vaid hooldaja kodus ning täna maabusid kolm tillukest  selli juba kasside peaingli Reeda juures. Vaatasime saadetise üle ja ahhetasime- millised imakaunid titakesed- kõrvad puhtad, silmad puhtad-  kasukas must ja sagris. Pildid said ka tehtud ja siis viisime lapsed hoiukodusse taastuma. Kirjutama hakkan neist mina.

No vaadake, ometi! Meeletult ilusad kassilapsed:

PUHVI- ülipika karvaga hall sinaka varjundiga kassitüdruk.

Puhvi

Puhvi

Tulevane näitusekass. Kõigile tõukatele teeb pika puuga ära. Aga karvahooldust peab teda igatsev pere pidevalt tegema. Kui maimuke oma hirmust üle saab, siis hakkame kohe seda harjutama.

Puhvi

Puhvi

Praegu ei salli Puhvi üldsegi modellitööd. Paarkümmend pilti sai klõpsitud ja ainult paar  natukene kannatavad kriitikat. Muidu oli näha ainult Puhvi  tokerdanud taguots 😀

SOHVI- halli pika karvaga kassitüdruk

Sohvi

Sohvi

Hõbedase alatooniga hall, pisike valge täpike rinnal.  Taas  täielik kaunitar.

MUHVI- tumehall ülipika karvaga kassipoiss ( vist 🙂

Muhvi

Muhvi

No ei ole kerge pikkade karvade dzunglis aru saada, kas on poiss või plika. Me mõlemad vaatasime. Kui poisiklutt üks kord puhtaks pestud saab, siis on võimalik kindlalt ütelda.  Muusas, kõige julgem ja mänguhimulisem. Juba tahab vannitoast välja. Vara on veel- ikkagi karantiiniaeg.

Muhvi

Muhvi

Vot sellised tegelased siis. Muidugi tuleb neil kaks nädalat hoiukodus kasvada ja kosuda.  Silmailu on aga küllaga.  Motivatsioonikirjad võivad  kodupakkujad teele läkitada- mulle. Eks me siis vaatame ja valime 😀

Aga nüüd on aeg- ussirohi jagada nii, et Mustu, Tondu ja Gonagal saavad kõik 1/8 tabletti koos vitamiinipastaga.  Oeh, siis on paar päeva närvilist ootamist, et kõik hästi läheks, ussitoksikoosi ei tekiks ja kõht lahti ei läheks. Järgmisel nädalal siis viimane etapp- vaktsiin ja kiip.

6 kommentaari

 1. Posted by Tiina on 15. mai 2013 at 02:22

  Tere! Mina oleksin väga, väga huvitatud et Puvi leiaks meie pere juures omale kodu. Palun infot millisele meiliaadressile tuleb saata motivatsioonikiri 🙂
  Tiina

  Vasta

 2. Posted by Tiina on 15. mai 2013 at 02:22

  Palun vabandust, ikka Puhvi, mitte Puvi!

  Vasta

 3. Posted by Tiina on 15. mai 2013 at 04:06

  Kiri saadetud!

  Vasta

 4. Posted by Annika on 22. mai 2013 at 09:47

  Tere!
  Kas kassipojad on juba broneeritud?

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: